Svatební fotograf Praha

Profesionální svatební fotograf v Praze.

Svatební fotografie v Praze, které se vám budou opravdu líbit

Čeká vás svatební den a sháníte svatebního fotografa? Plánujete svatbu v Praze? Svatební fotografie jsou jedni z nejdůležitějších částí vašeho svatebního dne. Díky fotografiím ode mě si budete moci prožít tento velký den znovu a znovu, kdekoliv a kdykoliv.

Svatební fotograf Praha - Pavel Prokeš

Jmenuji se Pavel Prokeš, pocházím z Prahy. Jako správný Čech znám všechny možné kouty naší krásné republiky a tak zachytím momenty vaší svatby kdekoliv. Postřehy a tipy si můžete přečíst na mém blogu

Celý den za příznivou cenu

Chcete fotografie ze svatebního dne za příjemnou cenu ve vysoké kvalitě? Celý svatební den není problém! Podívejte se do mého ceníku. Svatební fotografie odevzdávám dříve než ostatní fotografové.

Tisíce okamžiků a každý jedinečný

Protože fotografuji svatby v Praze už dlouho, dostal jsem se do všemožných míst a situací. Vždy jsme si poradil a je na mě spoleh. Znám každou uličku.

Zde se dozvíte průběh svatebního dne.

Spousta spokojených zákazníků

"Profesionalita, příjemný celý den strávený společně, velmi příznivá cena a skvělý výsledek. Máme od něj stovky krásných snímků. Děkujeme a vřele doporučuji! Petra S."

Ukázková fotogalerie

Zajímá vás jak fotím a jak vypadají mé fotky? Napište mi a já vám pošlu ukázkovou webovou galerii. Fotogalerii můžete sledovat odkudkoliv a kdykoliv. Má mnoho užitečných funkcí. Více se můžete dočíst na mé hlavní stránce.

image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7

Kontaktní formulář