FAQ - často kladené otázky

Za jak dlouho odevzdávám hotové fotografie? A mnohem více odpovědí.

Co znamená neomezený počet fotografií?

Pod neomezeným počtem fotografií rozumíme, že obdržíte všechny kvalitní snímky z vaší svatby, které se pohybují mezi 150 a 800, v závislosti na rozmanitosti a rozsahu vašeho svatebního dne. Každou fotku pečlivě upravuji a vybírám, abyste získali tu nejlepší možnou selekci, a zároveň se snažím o zajímavou a pestrou kolekci fotografií.

Za jak dlouho odevzdávám hotové fotografie?

Hotové fotografie odevzdávám do 14 dnů nebo dle individuální dohody. Prioritizuje se rychlé zpracování, a jako předběžnou ukázku vám pošlu ochutnávku. Celková doba odevzdání může záviset na rozsahu vaší svatby a plánovaných aktivit.

Platí se nějaký rezervační poplatek? Záloha?

Ano, na základě předešlých zkušeností jsem zavedl rezervační poplatek, který funguje jako záloha a zajišťuje vaše místo v mém kalendáři.

Jak dlouho fotím?

Fotografováním se zabývám více než deset let, počínaje rokem 2010. Začínal jsem fotografií přátel a postupně jsem se dostal k profesionálnímu reportážnímu fotografování, což mi umožnilo cestovat a rozšířit své horizonty. Dnes se specializuji na svatby a společenské události, kde uplatňuji své umělecké a reportážní dovednosti.

Požadují smlouvu k focení svatebního dne?

Smlouva je nezbytná pro jasnou a přehlednou dohodu mezi oběma stranami. Obsahuje klíčové informace o fotografování, rozsahu služeb a ceně, což zajistí hladký průběh celého dne.

Co se stane když zasáhne tzv. vyšší moc?

V případě nepředvídatelných událostí, jako je nemoc, je možné svatbu odložit nebo zrušit. Nabízím možnost vrácení zálohy nebo přeplánování na nový dostupný termín.

image-previewImages-faq-0
image-previewImages-faq-1
image-previewImages-faq-2
image-previewImages-faq-3
image-previewImages-faq-4
image-previewImages-faq-5