FAQ: Odpovědi na často kladené dotazy

Kolik stojí fotografování svatby?

Každá svatba je jedinečná a také ceny se mohou lišit v závislosti na vašich potřebách a přáních (kdy, kde, jak dlouhé focení). Rád s vámi proberu vaše požadavky a navrhneme cenově přijatelné řešení, které bude odpovídat vašemu rozpočtu.

Kde všude fotím?

Můj objektiv je připraven pořídit úžasné snímky kdekoli v České republice. Nezáleží mi na vzdálenosti, ale na tom, abych vám přinesl nezapomenutelné vzpomínky na váš svatební den.

Jaké fotky upravuji?

Vaše fotografie jsou mou prioritou a každý snímek pečlivě upravuji, abych zajistil, že budou vypadat co nejlépe. Od úprav v expozici a barvách až po detailní retuše, snažím se přinést do každého obrázku kouzlo vašeho speciálního dne.

V jakém formátu fotky dostanete?

Vaše fotografie vám dodám ve formátu JPEG. Vytištěné fotografie k balíčku služeb jsou na profesionálním fotopapíře o rozměru 10x15 cm. Vejdou se tak do každého standardního fotoalba.

Co na svatbě fotím?

Na svatbě fotím každý důležitý okamžik a detail, který zahrnuje celkovou atmosféru a krásu vašeho velkého dne. To zahrnuje přípravy nevěsty a ženicha, obřad v kostele nebo na radnici, portréty novomanželů a rodinné fotografie, slavnostní recepci a hostinu, přípitek, zábavu a taneční party, emotivní okamžiky, jako jsou slzy štěstí, smích a objetí, stejně jako detaily stolování, květin, šperků a dalších dekorací, které přispívají k celkovému vzhledu a atmosféře vaší svatby.

Co znamená neomezený počet fotografií?

Pod neomezeným počtem fotografií rozumíme, že obdržíte všechny kvalitní snímky z vaší svatby, které se pohybují mezi 150 a 800, v závislosti na rozmanitosti a rozsahu vašeho svatebního dne. Každou fotku pečlivě upravuji a vybírám, abyste získali tu nejlepší možnou selekci, a zároveň se snažím o zajímavou a pestrou kolekci fotografií.

Za jak dlouho odevzdávám hotové fotografie?

Hotové fotografie odevzdávám do 14 dnů nebo dle individuální dohody. Prioritizuje se rychlé zpracování, a jako předběžnou ukázku vám pošlu ochutnávku. Celková doba odevzdání může záviset na rozsahu vaší svatby a plánovaných aktivit.

Platí se nějaký rezervační poplatek? Záloha?

Ano, na základě předešlých zkušeností jsem zavedl rezervační poplatek, který funguje jako záloha a zajišťuje vaše místo v mém kalendáři.

Jak dlouho fotím?

Fotografováním se zabývám více než deset let, počínaje rokem 2010. Začínal jsem fotografií přátel a postupně jsem se dostal k profesionálnímu reportážnímu fotografování, což mi umožnilo cestovat a rozšířit své horizonty. Dnes se specializuji na svatby a společenské události, kde uplatňuji své umělecké a reportážní dovednosti.

Požadují smlouvu k focení svatebního dne?

Smlouva je nezbytná pro jasnou a přehlednou dohodu mezi oběma stranami. Obsahuje klíčové informace o fotografování, rozsahu služeb a ceně, což zajistí hladký průběh celého dne.

Co se stane když zasáhne tzv. vyšší moc?

V případě nepředvídatelných událostí, jako je nemoc, je možné svatbu odložit nebo zrušit. Nabízím možnost vrácení zálohy nebo přeplánování na nový dostupný termín.

image-previewImages-faq-0
image-previewImages-faq-1
image-previewImages-faq-2
image-previewImages-faq-3
image-previewImages-faq-4
image-previewImages-faq-5