Dodavatelé

Hledáte spolehlivé dodavatele pro vaši nadcházející svatbu? Naše pečlivě vybraná kolekce dodavatelů zahrnuje ty nejlepší služby v oblasti cateringu, květinových dekorací, hudebního doprovodu a mnoho dalšího. Každý z našich doporučených partnerů je prověřen na základě kvality služeb, zákaznických referencí a schopnosti přizpůsobit se individuálním potřebám každého páru. Ujistěte se, že vaše svatba bude dokonalá s profesionály, kteří rozumí vaším přáním a jsou připraveni je uskutečnit.

Využitím mých doporučení získáte přístup k dodavatelům, kteří jsou známí pro svou spolehlivost a vynikající služby, což je zásadní pro hladký průběh vaší svatby. S každým z nich jsem osobně spolupracoval a mohu ručit za jejich kvalitu. Ať už hledáte stylovou floristiku, gourmet catering nebo energickou hudební skupinu, zde najdete vše potřebné pro váš velký den. Spojte se s těmi nejlepšími v oboru a užijte si svatbu, která bude nejen fotogenická, ale i nezapomenutelná.

DJ Pekos

DJ Pekos je populární DJ specializující se na svatební oslavy, známý svým energickým vystupováním a schopností udržet taneční parket v neustálém pohybu. S moderním přístupem a osobitým výběrem hudby DJ Pekos zaručuje, že každý taneční set bude přesně na míru vašim požadavkům.

#DJ Pekos#svatební DJ#hudba na svatbu

Flower Effect

Flower Effect je floristická firma, která přináší umění květinového designu na svatby. Jejich tým zkušených květinářek a květinářů vytváří jedinečné květinové aranžmá, které promění vaši svatbu v nádhernou květinovou show. S osobním přístupem a smyslem pro detail, Flower Effect zajistí, že vaše květinová výzdoba bude nejen krásná, ale i plně harmonizující s tématem a atmosférou vaší oslavy.

#Flower Effect#floristika#svatební květiny#dekorace na svatbu

Pečeme na to!

Pečeme na to! nabízí personalizované svatební dezerty, které dodají vaší oslavě sladký rozměr. Každý dezert je ručně vyráběn s důrazem na detail a kvalitu, což zajišťuje nejen úžasný vizuální zážitek, ale i nezapomenutelnou chuť. Výběr sladkostí může být přizpůsoben přesně podle vašich představ a tematiky svatby.

#Pečeme na to!#svatební dezerty#cukrářství na svatbu#luxusní dezerty

Vláďa Mašín

Vláďa Mašín je profesionální DJ a moderátor, který se specializuje na svatební oslavy. Jeho služby zahrnují nejen hudební doprovod, ale i moderování celého dne, což zajišťuje, že každý programový bod bude plynule navazovat a hosté se budou bavit. Spoluprací s Vladou Mašínem získáte jistotu, že vaše svatba bude dynamická a plná energie.

#Vláďa Mašín#svatební DJ#svatební moderátor#hudba na svatbu#zábava na svatbu

Vladimír Švec

Vladimír Švec je zkušený DJ, který se zaměřuje na hudbu pro svatební oslavy a párty. Jeho služby zahrnují široký výběr hudebních žánrů, které dokáže perfektně sladit s atmosférou vašeho svatebního dne. DJ Vladimír Švec je známý svou schopností přizpůsobit hudbu přání a stylu každého páru, což z něj činí ideální volbu pro vaši oslavu.

#Vladimír Švec#svatební DJ#hudba na svatbu#DJ na svatbu
image-previewImages-dodavatele-0
image-previewImages-dodavatele-1
image-previewImages-dodavatele-2
image-previewImages-dodavatele-3
image-previewImages-dodavatele-4
image-previewImages-dodavatele-5
image-previewImages-dodavatele-6
image-previewImages-dodavatele-7
image-previewImages-dodavatele-8

Kontaktní formulář

Pavel Prokeš
Roudnická 450/16, 18200 Praha - Střížkov
IČO: 87877601
Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona Úřad městské části Praha 8

Fotím po celé České republice.